KONST / Litografier / Grafiskt blad 11733184
nr 1173 3184
Grafiskt blad
David Ã…berg, signerad, numrerad 2/20, motivet: 24x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:58:51
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr